קורס רישום ריאליסטי

- מכינה לקראת הכשרת מקעקעים -

- מכינה לקראת
הכשרת מקעקעים -

מייל שלנו

info@dyostudio.com

כתובת

סמטת השוק 1, תל אביב

מה הופך מקעקע למקעקע טוב?

הרי יש ים מקעקעים שם בחוץ… אבל מי מביניהם באמת מצליח – מוצא קהל לקוחות, ממלא יומן, עובד ומתפרנס?

אנחנו בדיו מאמינים שכדי להיות מקעקע טוב, צריך קודם כל להיות אמן טוב. לא רק טוב, מצויין !

הכשרה אומנותית – ידע, ניסיון, טכניקה, מציאת "שפה" ייחודית – כל אלה עושים את ההבדל.

 

זאת הסיבה שפתחנו מסלול מכינה ייחודי, חדש וראשון מסוגו בארץ. מסלול שכולו מתרכז ביסודות הרישום הריאליסטי ומטרתו לייצר תיק עבודות לא פחות ממושלם, איתו ניתן להתקבל לקורס הכשרת מקעקעים אצלנו או בכל סטודיו אחר בארץ.

 

את המכינה מנחה ארינה אלבו, אמנית, מורה לרישום ומנהלת קבוצת "הציורה" – הקהילה הפעילה ביותר בארץ לאמנים. ארינה היא בין המורים הבולטים בארץ בתחום הרישום הריאליסטי. עם ניסיון של 8 שנים מאחוריה, יש בידה את היכולת לדחוף תלמידים בכל הרמות לשפר את יכולת הרישום שלהם בענק, ובתוך זמן קצר.

מה מייחד את המכינה
מכל קורס רישום אחר?

המכינה שלנו נוצרה מתוך מחשבה עליכם- תלמידים שמעוניינים להמשיך ספציפית במסלול הכשרה למקעקעים ולא בכל שאר תחומי האומנות, ולכן תוכנית הלימודים של הקורס נבנתה בהתאם. 

השיעורים הראשונים מתרכזים ביסודות הרישום הריאליסטי הקלאסי, אך ככל שהקורס מתקדם ותעמיקו בתכנים, הוא יהפוך יותר ויותר רלוונטי לציור ועיצוב קעקועים.

בנוסף, בסוף התוכנית תצאו עם תיק עבודות שכולו עיצובים המיועדים לקעקועים ובכך תשפרו את הסיכוי שלכם להתקבל למסלול ההמשך- קורס הכשרת מקעקעים.

נשמע לכם מעניין? בא לכם לשמוע עוד?

מוזמנים להשאיר פרטים כאן וניצור עמכם קשר!

שאלות נפוצות

 • האם המכינה מתאימה לציירים בכל הרמות?

  כן. המכינה מתאימה לכל מי שנגע אי פעם בעיפרון ודף.
  בין אם למדתם במגמת אומנות בתיכון או עשיתם קורס מקצועי במוסד לאומנויות או למדתם אצל מורה באופן פרטי או אם יש לכם רק ניסיון חובבני ומעולם לא למדתם במסגרת מקצועית - המכינה הזו מתאימה.
  המסלול בנוי כך שבמקביל לתהליך הקבוצתי, ישנו גם תהליך אישי שכל תלמיד עובר עם המורה. אחת לשבועיים תתקיים פגישה אישית עם ארינה בנוסף לפגישה הקבוצית. כך ארינה מתאימה תרגילים ומטלות בית לכל תלמיד באופן אישי, בהתאם לרמה המקצועית והניסיון האומנותי.
  אם אתם מתחילים או מתקדמים- יש לכם מקום לעבור את התהליך הזה ולהוציא ממנו את המירב.

 • האם כל מי שלומד במכינה ממשיך לאחר מכן
  בקורס הכשרת מקעקעים?

  המכינה היא לא "כרטיס קבלה אוטומטי" לקורס הכשרת מקעקעים. ישנה העדפה לתלמידים שהם בוגרי המכינה להתקבל לקורס, אבל הקבלה אינה אוטומטית. למה? כי חשוב לנו שתשקיעו במכינה, תעבדו חזק ותתנו בראש כדי באמת ללמוד, להתקדם ולהוציא את המיטב מעצמכם. מי שעובד קשה במכינה ומוציא תיק עבודות מהמם - חד משמעית מתקבל. ואפילו ישנה הנחה קטנה על קורס הכשרת מקעקעים כבונוס לבוגרי המכינה 😉

 • איך מתקבלים?

  פשוט מאוד. ממלאים את הפרטים הנדרשים כאן ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים

כיצד ניתן לשלם?

בכל אחד מאופני התשלום, ניתן לבצע חלוקה לתשלומים:

בכל אחד מאופני התשלום,
ניתן לבצע חלוקה לתשלומים:

נשמע לכם מעניין? בא לכם לשמוע עוד?

מוזמנים להשאיר פרטים כאן וניצור עמכם קשר!